Brýle

Dioptrické brýle

 

Nabízíme velké množství brýlových obrub ve všech cenových kategoriích. Kromě běžných materiálů nabízíme i brýlové obruby vyrobené z ušlechtilých kovů, které jsou pevné, lehké a antialergické. Jedná se o obruby z titanu, titanflexu, chirurgické oceli, hliníkových slitin a dalších  peciálně vytvořených materiálů. V naší nabídce najdete brýle zejména těchto značek: Jaguar, Porsche, JOOP!, J.F. REY, Flair, BOZ, Dilem, Mexx, Carrera, Tomi Hilfinger, Gery Weber, Mercedes, Dunhill, Enni Marco, Pepe Jeans, Betty Barclay, Tom Tailor, Rodenstock, Skaga, Azzaro a mnoho dalších. 

Samozřejmostí jsou i obruby pro děti a mládež v moderních barevných (i retro) stylech.

Sluneční brýle


V naší  optice  Vám můžeme nabídnout výběr slunečních a sportovních brýlí  s  UV filtrem i s polarizačním filtrem. Polarizované čočky zajišťují ostřejší vidění tím, že tlumí především polarizované světlo vzniklé odrazem od vodorovných ploch. Proto jsou výborné například pro motoristy, které často oslňují odrazy od vozovky, nebo rybáře.

V naší nabídce najdete brýle zejména těchto značek: Porsche, Mex, Dior, Calvin, Caviari, Trussardi, McLaren, Mercedes, Enni Marco, Jaguar, Titanflex, Puma, Hannah, Koali, Esprot, , T.Tailor, Gerry, Weber, Beneton atd...